LT  | EN  | RU 
Straipsniai, foto, video » Šiaulių kraštas

Krašto žinios


Pakruojo dvare siautėjo baikeriai

2010 m. Rugpjūčio 10 d.Stanislava VIČAITĖ


Šeštadienį Pakruojo dvaro parke šurmuliavo tradicinė baikerių šventė „Vanagų dienos 2010“. Renginys vyko po dvejų metų pertraukos.

Bene pati didžiausia Šiaurės Lietuvoje baikerių šventė prasidėjo tradiciškai — motociklų paradu Pakruojo miesto gatvėmis.

Šiemetinis paradas kaip niekada žiūrovus maloniai nustebino motociklų gausa. „Harley Davidson“, “Honda“, “Jawa“ ir kitų markių motociklus “pasibalnoję“ baikeriai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos užėmė nemenką kelio atkarpą.

Netrukus šventė tęsėsi ne tradicinėje vietoje — Paežeriuose, o Pakruojo dvaro parke. Čia susirinkusiuosius šmaikščiais juokeliais linksmino renginio vedėjas Saulėns (Mindaugas Stasiulis).

Žmonės ne tik stebėjo baikerių pasirodymus ir varžytuves. Kas norėjo, patys galėjo išbandyti jėgas įvairiose rungtyse. Vyrukai dalyvavo lenktynėse, paskui save už virvės tempdami motociklų „lopšeliuose“ sėdinčias merginas.

Kelios merginos panūdo savo laimę išbandyti didžiausios krūtinės rinkimuose. Vyrukai varžėsi didžiausio pilvo rinkimuose. Kai kurie ruošėsi tam iš anksto: stengėsi kuo daugiau prisivalgyti. Visų rungčių laimėtojams renginio organizatoriai negailėjo prizų.

Koncertavo Stasys Povilaitis, Šiaulių profesinio rengimo centro šiuolaikinių šokių grupės „X“ merginos, “Rezervuota“ ir kiti šalyje žinomi atlikėjai. Pasirodė ir striptizo šokėjos.

Be koncerto, rungčių, diskotekos ir kitų linksmybių, susirinkusieji turėjo galimybę apžiūrėti dvaro kieme demonstruotus antikvarinius automobilius, motociklus.

Kas norėjo, galėjo pasidaryti pageidaujamą tatuiruotę.  Nemenko žiūrovų dėmesio sulaukė Šiaurės indėnų pasirodymas. Ne vienas panoro užsukti į jų palapinę — tipi, fotografavosi su egzotiškomis šukuosenomis pasipuošiais ir vesternuose matytais drabužiais apirengusiais indėnais.

Tradiciškai baikerių šventė Pakruojyje vykdavo kasmet, o šiemetinė surengta po dvejų metų pertraukos. Anot renginio organizatorių, planus pakoregavo krizė.